| Madu_1406 a întrebat:

De ceva timp a inceput sa-mi placa un baiat, pe cre il cunosc de cand e el pe panant, pentru ca suntem prieteni de familie... inainte ne intelegeam ok c aamici dar acum e asa de rece poate pentru ca a vaut ca sunt f timida pe afara si chestii din astea. Si problema este ca cea mai buna pritena a mea il place si ea...
De dta asta vreau sa ma gandesc doar la mine...deci, cum as putea sa ma aproprii e el macar ca amica, sau cine stie?

1 răspuns:
| NuAmHabar a răspuns:

Vezi ce lucruri ii plac si incepe sa vb cu el pe tema acelui subiect, va imprieteniti voiwinking