| alina_4026 a întrebat:

De cind m-am indragostit mi-a pierit pofta de mincare.imi este frica sa nu ma imbolnavesc si mai tare.Eu si asa am probleme serioase cu rinichii. Dati-mi va rog un sfat ca sa-mi recapat pofta?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai nemincata trei zile.Cind te scapa in bucatarie daca nu rupi nu altceva cu toata indragosteala ta,

| SnicK a răspuns:

Scrie pe google "Hamburgheri" "Cartofi Prajiti" "Shaorma" sa vezi numa cum iti revine happy

| valy a răspuns:

Incearca niste vitamina C. s-ar putea sa te ia o pofta de mancare de nu o sa stii pe unde sa alergi.si daca chiar nu ai si nu ai pofta de mancare nici cu vitamine.incearca sa mananci usor.niste felii de paine cu ceva usor...margarina sau unt.sau un senvis(sandwich). vezi tu. oricum nici nemancata nu poti sta