| Dean1996 a întrebat:

De cine va place cel mai mult din juriul Romanii au Talent? De ce?

12 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cu siguranta de Andi Moisescu
pentru ca este pozitiv, bun si ii asculta mpe toti, nu ca Mihai Petre care da X imediat.
are si un zambet dragut big grin

| MaeRi a răspuns:

De Andi, deoarece mi se pare amuzant si corect laughing

| AG a răspuns:

Hello honeylaughing
Stii de cine imi place, dar...fie: ANDI MOISESCU
De ce?
Pentru ca e cel mai amuzant dintre toti membrii juriuluibig grin

| Dumnezău a răspuns:

Mihai Petre e copia ieftina a lui Simon Cowell de la America si Britain's Got Talent straight face Andi, pentru ca e cel mai indulgent si mai potrivit sa sondeze talentele big grin

| adriana543768654567895334 a răspuns:

De Andi Moisescu. pentru ca este calm si asteapta pe fiecare sa isi termine numarul nu ca Mihai Petre care cum intra un om sa.si faca numarul ii da direct X. si andra la fel laughing dai drecu
Deci andi moisescu :* tu?:->

| GeoXD a răspuns:

Mie mi se pare ca Mihai e cel mai tare,si chiar daca da X din prima,face asta cu un motiv laughing dar cand nu e cazul este foarte amuzant,si poate juca un rol foarte bine
a,da,si face cele mai bune comentarii,adica,sunt unele momente in care andra si andi chiar nu stiu ce sa zica,pai, Mihai mereu comenteaza tot ce e important, chiar daca e bine sau rau

| SorriX a răspuns:

Cred ca Andi. laughing Adica lasa omu' sa-si faca numarul' si face critica fara sa doara prea tare. Bine, si Andra da si critica constructiva si mai da sanse. Iar Mihai e... rolling on the floor prea critic laughing mda, deci cred ca Andi. big grin

| ilegale a răspuns:

Mie una imi plac de toti: De andy pentru ca are rabdare pana la capat, de andra pentru ca vrea sa da o sansa tuturor si de mihai petre pentru ca este,, durul" din juriu. astfel nu este un concurs. oarecare ...la care se califica. toata lumea,, talentoasa"laughing

| EmotionalKoma a răspuns:

Andra:Xe cea mai sensilbila si traieste muzica si nu-mi place deloc de increzutul ala de Mihai x-(

| Bloodlines a răspuns:

Idem @adriana333.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place emisiunea dc? pai. i ft iinteresanta ba chiar ma amuz merita!

| catalin20000 a răspuns:

De Mihai Petre deoarece mi s-a parut foarte corect, un om il citesti ca pe o carte si iti dai repede seama daca are talent sau nu, ba chiar mi s-a parut blanzi cei din juriu cu concurenti pentru ca au trecut multi fara cinestie ce talent