| 43v3r a întrebat:

De cine va place mai mult:Alexandra Stan sau Inna?

14 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

De niciuna

| rockelle75 a răspuns:

Categoric INNA

| Andruza a răspuns:

Hmm.
Alexandra Stan
Inna mă enervează

| Oana4340 a răspuns:

Sincer, amandouahappy. Poate ca Inna a reusit sa ajunga mai sus dar si Alexandra Stan canta frumosbig grin

| lucian a răspuns:

Inna

| Stefania3001 a răspuns:

Alexandra Stan.
Funda?

| CudiDaKid a răspuns:

Ambele happy Fac o treaba foarte buna si sunt sigura ca si Alexandra o sa ajunga la fel de bine ca si Inna pentru ca are o voce foarte frumoasa poate chiar mai frumoasa decat a Innei! happy

| Cotzi a răspuns:

Pai amandoua canta fain, imi place cum canta Alexandra stan, dar o aleg pe Inna:*

| Dolly_2428 a răspuns:

Inna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna, e mult mai originala tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna, normal, nu e stralucita dar a reusit sa faca ceva in 2 ani ce alexandra stan nu a facut de cand este...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doua curve! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inna.Canta multt mai bine fata de Alexandra care e o piti...winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe alexandra stan e mai frumoasa!