| RaLuCa_7165 a întrebat:

De curand am devenit sefa clasei dar de atunci dirugu ma tot bate la cap in ceea ce priveste imbracamintea measad, cu cea ar cam trebui sa ma imbrac ca sa scap de mofturile lui? fundita pentru cel mai bun raspuns:*

6 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

O uniforma simpla, banuiesc ca te imbraci provocator si vrea sa ti schimbi tinuta ca sa dai un exemplu bun colegilor

| AdelinaC a răspuns:

Daca te bate la cap inseamna ca nu ai o tinuta adecvata.Incearca sa nu ai cercei decat in ureche, sa nu poti sute de bratari, sa porti bluze si pantaloni decenti(adica sa nu ai talia goala sau turul prea jos sau pantalonii sa nu fie rupti), sa nu mergi vopsita la scoala, sa nu poti bluze foarte decoltate si apoi nu cred ca iti va mai spune ceva.

| chupachups1234 a răspuns:

Ia si tu niste tricouri asa mai simple mai cu alb, albastru... adica sa nu fie asa de 'evidente'. Sau da-ti demisia laughing

| GeoBoY a răspuns:

Imbracate cat se poate de simplu.
Adica o bluzita nu prea sofisticata si un pantalon cu o singura culoarewinking

Parera mea:*

| DeeDee_4511 a răspuns:

Sa te imbraci cat mai decent happy fara decolteuri, cu bluze mai lungi.happy
succes:*
fundabig grin?
te roog love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi.Iti iei blugi sau pantaloni negritongue.Si un tricou alb sau o camasa alba sau o maleta alba.si daca ai vesta iti pui si vesta. eu am vesta albastra si diriga ma bate la cap sa o pun si sunt obligata. X_x. fundita?:d