| FlyingSparkle a întrebat:

De curand am intrat la un concurs. Unii din public m-au votat cu note bune, dar cei mai multi mi-au dat note foarte mici, pentru anumite lucruri pe care nu le inteleg, nu cred ca am gresit la ele. Dar totusi, m-au descurajat. Eu ma ambitionez de-acum sa fac si mai bine la anul, sa devin foarte buna in ceea ce imi place, dar totusi, acele voturi au fost descurajante. Ma puteti ajuta cu niste pareri, sau chiar povesti cu astfel de lucruri? happy

2 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Concurs de ce? De muls melci? Sau de scarpinat purici pe burta?

| FlyingSparkle explică:

Concurs de manga, daca oamenii asa de inteligenti ca tine stiu ce inseamna,, manga'' >.>''