| cazzo a întrebat:

De curand sunt cu o super tipa ( e frummoasa/buna/desteapta) perfecta am fost cu ea la film/ in parc dar vreau alceva mai special am 15 ani si ea tot 15 am nevoie de niste sugestii unde sa mergem P. s : Fara sport pentru ca m-i se increteste parul big grin Merci big grin? Sii sunt din Bucuresti

2 răspunsuri:
| soraloola a răspuns:

O poti duce cu barca prin herastrau, vino in parcul obor duminica dimineata daca ii plac animalele si poate ii iei un catel sunt pe gratis la adoptie:d succes!

| Jhonny18Villa a răspuns:

Cum o cheama?