| Aleeeeeeee a întrebat:

De curnad m-am certat cu prietenul meu. El a zis ca se mai gandeste daca ma iarta si ca vorbim despre cand incepe scoala. In vacanta am mai vorbit cu el la telefon sau prin mesaje, uneori ma suna chiar si de 5 ori + mesaje parea ca deja ma iertat, dar azi la scoala nici nu am vorbit. Noi nu ne despartisem,, oficial " dar azi am aflat de la fratele lui ca el are deja o prietena si a zis ca in timpul cat am fost cu el ma insela [ nu sunt 100% sigura de ce spune pentru ca stiu ca el m-a placut, inca cred ca ma place. pe deasupra e cam mincinos waiting ].

Vreau sa-l uit dar nu pot, pentru ca e prima mea iubire si tin mult la el.

Sfaturi, va rog crying.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Îți vezi de treaba ta și nu mai crede atât de mult într-un bărbat!
Pa, pa.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi vorbeşte în primul rând cu el, când vă mai întâlniţi la şcoală, întreabă-l de ce te ignoră. Mi se pare corect că dacă are pe altcineva să-ţi spună. Dacă este adevărat ce ţi-a spus fratele lui, asta e. Oricum nu ai cum să-l uiţi imediat şi ştii şi tu asta. Ai să " suferi" o perioadă şi după o să-ţi treacă, aşa fac toţi oamenii. Baftă!

| PufoseniePufoasa a răspuns:

El isi bate **** de tine. te face sa il iubesti mai mult si sa fi la picioarele lui. numai baietii sa iti dea papucii? se cred smecheri. fa uh primul pas si dai papucii sa vada ca u esti smechera nu el

| Iuonas a răspuns:

Mai incearca odata sa vorbesti cu el si vezi daca te ingora
daca da fai si tu la fel, vei vedea cand te vede ca esti cu alti baieti sau nu il bagi nici tu in seama va veni iar la tine
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca suna ciudat si nebunesc dar urmarestel si afla daca e adevarat ca te insala iar daca e asa eu te sfatuiesc sa-i spui asta si fetei cu care te insala si sai arati lui o poza cu el si fata cu care te inseala facand ceva ce fac ei cum ar fi sa se imbratiseze sau sarute asa ceva si unna cu voi doi cu aceleasi lucruri pentru cea cu care tea inselat. te rog muuuuuuuult sa-mi dai mail la teo.connecter@gmail.com bft!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multaaa pizza si inghetata pentru consolare+filmul love story
a. da si pentru el o palma