| OrangeJuice a întrebat:

De dimineata m-am trezit cu o chestie mare pe frunte, cam cat un sambure de caisa. E mai mult intinsa decat umflata si totusi se vede. Nu pare a fi ciupitura pentru ca nu ma mananca si nici cucui pentru ca ma doare foarte putin. E posibil sa fie un cos sub piele? Si daca e ce pot sa ii fac sa treaca mai repede?

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

Cel mai bine daca nu se retrage este sa mergi sa te vada un doctor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e rosu/alb atunci este un cos.Trateaza-l cu zynerit sau alte creme de fata.
Daca e portocaliu/maro este o alunita.Nu o atinge, du-te la doctor.