| anonim_4396 a întrebat:

De fiecare data cand trec pe langa el se uita dupa mine si uneori ma striga...stie ca il iubesc...cand ma vede se da in spectacol... oare chiar ma iubeste... dati-mi un raspuns va rog frumos

6 răspunsuri:
| ▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █▄ █ ▄ █ a răspuns:

Eu cred ca este doar mandru de luc sa tu il iubesti. daca te-ar iubi te baga mai mult in seama...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nuj daca te iubeste
poate vrea doar sa-ti fac rausad
succes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ai zis si uh stie ca il iubesty si din aceasta cauza se da in spectacol, ar trebui si uh sa faci acelasi lucru sa nu mai se creada el nu stiu... sau cel putin sa fi si uh mai indiferenta(sper sa iti fie de ajutor sfatul meu)bafta...

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Iti face toate astea ca sa te faca sa suferi mai mult
am patit si eu la fel dar am inceput sa ii raspund cu aceeasi moneda si nu i-a picat bine si s-au cam inversat rolurile
nu ii mai da importanta si incerca sa gasesti pe altul
nu merita sa il iubesti :*:*:* pa:*:*:*:*

assiris
| assiris a răspuns:

Eu cred ca e doar o impresia a ta, iar el se da mare fata de anturaj. Stai in banca ta caci daca il interesezi vine el sa vorbeasca cu tine.

| monyk a răspuns:

Buna, am trecut si eu prin asta, am fost cu un astfel de baiat. Aparentele insala adesea, si el poate glumeste cu tine, dar sa stii ca in spatele acestor glume se poate ascunde altceva, deci s-ar putea ca el chiar sa simta ceva pentru tine dar lasa totul sa para o gluma pentru ca e posibil ca asa sa fie felul lui de a fi.