| anonim_4396 a întrebat:

De fieracre data cand incerc sa deschid un film cu bsplayer imi arata ceva cu "info dff size" si imi spune ca a avut loc o eroare. Ce poate avea? ar trebui sa il instalez din nou?

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cel mai bine este sa mai instalezi odata. S-ar putea sa fie niste erori de la virusi.Verifica-ti calculatorul.

| utzuman2006 a răspuns:

S-ar putea sa iti lipseaseca unlele codecuri...asa am patit si eu, iar dupa ce le-am instalat a mers...

| Deea_1936 a răspuns:

Incearca sa-l instalezi din nou dar poti incerca si alte programe mai cere sfaturi si tu succes!