| Fara a întrebat:

De joi... Fetele din clasa mea se poarta foarte urat cu mine. si nu stiu ce s-a intamplat.In ora de geografie aruncau ca hartii in mine si ma injurau... la fel si baieti fac misto de mine
Ce sa fac? Macar niste fraze sa le zic... Va rog ajutati-ma! imi vine sa chiulesc din cauza asta...

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niste doamne. Spune'le parintilor tai, vb si cu diriginta si lamuriti problema. Nu, nu chiuli, o sa faci cea mai mare prostie. Dar din ce cauza?

| Cristina_5283 a răspuns:

Eu in locul tau nu mi.as chema parinti.Copii s.ar purta si mai urat cu tine.Si daca tu chiulesti ce? Eu cred ca ti.a scapat ceva si acum se poarta toti urat cu tine.In timp o sa le treaca iti zic eu happy