| ZuuZyYyYyZ a întrebat:

De la cati ani poate aparea la baieti barba? ( stiu ca e o intrebare stupida, dar vreau sa stiu )

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

De la 14 ani, in general.

| BodoGenn a răspuns (pentru evenso):

De la 14 ani la moraci ma desteptule!

7 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Depinde de caz.Eu am aproape 20 de ani si nu am inca.

| dani9354 a răspuns:

In jurul varstei de 15-16 ani, cand ii varsta pubertatii.

| Yuk111 a răspuns (pentru dani9354):

Varsta pubertatii e 10-14 sau chiar 16ani... restul e altceva

| mmamiruna a răspuns:

17-18 ani.Asta daca tu nu ai o alta structura adica mai dezvoltat!

| benny a răspuns:

Barba apare dupa ce incepi sa te razi, pana la barba iti creste mai intai un puf care apare pe la 13- 14 ani depinde cat de inchis sau deschis la culoare e parul tau.

| BodoGenn a răspuns (pentru benny):

Esti prost? pai de ce sa te razi daca nu ai barba...asa de nebun? crezi ca daca te razi chiar daca nu ai barba iti creste barba mai repede? din contra, strici stratul pielii si deschizi porii faciali si faci si bube...