| AnaPisikana a întrebat:

De la ce Rank poti deveni Expert?

Răspuns Câştigător
| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

laughing

trebuie sa dai cat mai multe raspunsuri inteligente folositoare sau amuzante...

iar altii au rank 80 si da, sunt expertihappy

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Nu e vb de rank ci de rasp tale...

| dEutSa_8892 a răspuns:

Nu conteaza daca la avatarul tau scrie expert sau nu, conteaza de sfaturile care le dai!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza rank'ul. Conteaza ca raspunurile tale sa fie considerate castigatore, sau sa fie votate drept inteligente, amuzante sau folositoare.

Aici fatadelamaye are dreptate unii au rank 80 si sunt experti pentru ca ofera niste raspunsuri excelente.
Asta e singura modalitate. Sa oferi raspunsuri pe masura. Succes...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu asta este conditia ci aprecierea adminilor sau a userilor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai m-am uitat in clasament si am vazut ca exista cineva pe pozitia94 si care este expertTPU deci. nu rank'ul conteaza sa stii...