| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta credeti ca puteti avea o relatie? Am doar 11 ani, nu ma gandesc la asa ceva.Va intreb doar asa, din pura curiozitate.

Răspuns Câştigător
| Yukidaruma a răspuns:

Hmm la 11 ani, mi se pare foarte foarte devreme pentru o relatie adica eu cred ca ar trebui sa astepti pana la liceu, pentru ca na acum daca ai o relatie intr-a opta ce o sa ai? 10 relatii cu baieti diferiti, si scoala? nu uita ca trebuia sa dai examene si nu ai nevoie de oameni care sa te traga in jos, asta e parerea meawinking. Mai astepapta pana la liceu, ca acum esti prea micawinking

7 răspunsuri:
| loveyouforever a răspuns:

Buna.nu poti spune o varsta cand poti avea o relatie.de preferat relatiile sexuale sa fie dupa 14-15 ani:p
esti prea mica acum... dupa 13 ani sa te gandesti la relatii:p

sper ca ti-am fost de folos:p

| Andrei233 a răspuns:

17-18 ani

| dincolodevise a răspuns:

Pai atunci cand o sa fie.nu te mai gandesti ca esti prea mica sau ca nu esti pregatita.o sa se intample si gata... daca ai un iubit de la o varsta frageda nu inseamna ca trebuie sa se intample mai mult de atat, sa treceti la alt pas...doar prieteni.

| SandraC a răspuns:

Va multumesc!

| LalaMarye a răspuns:

Niciodata nu e prea devreme

| FolosimMaiMultiContulAsta a răspuns:

Pai pe la 13 ani poti avea o relatie. Cei mai mici spun "am o iubita" dar nici nu stiu ce inseamna, alea sunt doar simpatii happy Funda?