| Gojnea a întrebat:

De la ce varsta imi vine sperma?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| uiteasa a răspuns:

Bun..deci "venitul spermei" nu e ca la fete.nu va vine l o anumita varsta. depinde de cat de activi sunteti dpdv al masturbarii. daca incepi la 10 ani sa te masturbezi ei bine atunci o sa ai evident si prima ejaculare, daca incepi la 14 atunci etc.

| prizeFTW a răspuns:

Eu ejaculez de la 11 ani jumate deci nu stii.Depinde.Unora le vine de la 10 pana la 15 poate dura.

| NoisyDream a răspuns:

De pe la 10-11 ani corpul trebuie sa inceapa sa produca sperma din cate stiu eu big grin

| Christian1000 a răspuns:

Pai variaza intre 12-13-14-15 acum depinde de persoane, este la fel cum le vine menstruatia la fete cam pe la aceeiasi varsta.winking