| anonim_4396 a întrebat:

De la ce varsta poti sa te duci la discoteca

14 răspunsuri:
| Kitteny a răspuns:

Normal dupa 10 ani, eu am fost in tabara la 11 ani in discoteca si nu mi s-a spus nimic, dar era TABARA si aveam aprobarea parintilor si a profilor!

| Fluffy a răspuns:

Depinde in ce club, discoteca mergi, la unele trebuie sa ai minin 18 ani sau poti sa intri la orice varsta, iar fiind minor, insotit de un adult; X

| dragutzyka29 a răspuns:

Pai eu am mers cu fratele meu mai mare care are 16 ani iar eu am 12

| anduta160 a răspuns:

Depinde ce fel de discoteca, club.cred ca dupa varsta de 15 ani jumatate ai putea avea aprobarea parintilor.Nu cred ca la varsta de 12/13 ani ai ce sa faci intr-un club.

| SweetCandy a răspuns:

Depinde cat de ingaduitori sunt parintii taibatting eyelashes Eu zic ca dupa 15 -16 anibatting eyelashes

| sanda_5697 a răspuns:

De la 14 ani ca stii ce e ala un dans si depinde de parinti cum ii ai ca poate nu te lasa nici la 18.

| LoveMe a răspuns:

Eu ma fost si la13 anitonguetongue

| ZμZμ a răspuns:

Eu am fost si la 6 anilaughing

| Andra_5221 a răspuns:

De la 2 ani.

| Emma a răspuns:

Poi depinde de parintii tai
Pe mine m`au lasat de la 14 anibig grin
XoXo

| Sua a răspuns:

14-15

| Spufff :x a răspuns:

Mai. eu am mers la discoteca cred ca pe la 5-6 ani.laughing. Eram mica si ma luau verisoarele mele.[una dintre ele era barmanita acolo] love struck.iti dai seama ca nu eram deloc impresionata. fiind mica laughing. eram ocupata. cu [sucurile. jucariile] laughing. Acum depinde si de parinti. daca sunt intelegatori poti merge si de la 10 ani [insa cu persoane mai mari decat tine ].love struck sau normal. 16-17 ani. atunci cred ca vor fi parintii total de`acord love struck

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu cand merg in tabaraa automat ca fac ce vreau si ma duc si in cluburi alea alea...doar ca orashul meu e mic si daca fac ceva iesit din comun in 10 mnute afla tot orashul.deci mai bine stau in locul meu si o sa am timp dupa 15 -16 ani sa merg si la discoteca.eu am 14 acum

| mihaibrasov a răspuns:

Discoteca nu e cosmos sa nu poti ajunge. Daca ai 3 ani si ai invatat sa faci pasi poti sa te duci la discoteca. Mare smecherie.