| cισcσℓαтαﺕαєяαтα a întrebat:

De la ce varsta se administreaza siropul Noni?happy

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Se poate administra si la copii. Tasteaza pe Google NONI si afli amanunte.

1 răspuns:
| valericamusat a răspuns:

De la 1 anisor si pana la...100 anisori. Este extrem de important pentru copii, adulti si varstnici.
Noi folosim, familia mea si multi colegi de servici, da la Medicer-e concentratie 100 % Noni si este extrm de eficient. Pretul este mai mult decat de bun simt= 40 lei/ sticla de 1 litru. Vezi pentru comenzi www.medicer.ro sau 0744-345926. Incercati, nu veti regreta!
Valerica