| DouaPuncteIcs a întrebat:

DE la ce varsta va pensati >sprancenele?:

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Eu am 14 si inca nu m-a pensat!

bye-bye

| AikkoxD a răspuns:

Buna. Nu este obligatoriu sa te pensezi la o varsta anume. Unele persoane au sprancenele mai 'stufoase' si de asta se penseaza de la o varsta frageda. (12-13 ani). Altii o fac de la 14-15 ani. Cunosc unele persoane care s-au pensat abia la 17-18 ani.
Eu, personal, m-am pensat la 15 ani.

| AliceHappyGirl a răspuns:

De la 14 ani.

| BuBuulicious a răspuns:

| Bianqita a răspuns:

Eu de pe la 14 ani.Cand am facut buletinul eram deja pensata.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

13 anihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca le ai groase nu trebuie sa astepti pana pe la 17 ani daca le ai suptiri nu are rost eu le am groase si impreunate ma pensez de la 13 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Pai sa iti spun ceva. Nu este bine sa iti pensezi sparncenele de la o varsta frageda, te asigur, asa cum nu este bine nici sa te epilezi! Parul acela dintre sprancene, pe care probabil il ai este puf, si la o anumita varsta nu o sa il mai ai, asa ca nu fa o prostie si lasa-l asa cum este.

Bafta! Poti sa mai vorbesti si cu mama ta despre asta, iti va da sfaturi bune!

Pa, pa.

| Adriana_6941 a răspuns:

Pai thinking eu am inceput de la 13 :* cred ca este bine de la varsta aceasta big grin funda?:*