| luri a întrebat:

De maine as vrea sa incep sa slabesc! Dar nu stiu cum sa incep, cu ce sa incep? Habar n-am! sad sad Ma ajuta cineva? crying

5 răspunsuri:
| BeautifullGirll a răspuns:

Pai pentru inceput trebuie sa mananci putin si des! Trebuie sa renunti la dulciuri, sucuri si alte chestii. Stiu ca este foarte greu dar stii cum se zice : ''Baba sufera la frumusete!''

| NaPI a răspuns:

Nu minca ceva ce contine calorii, nu minca dulciuri deloc, nu minca grasimi, fa mult, mult sport si bea mult lichid.
Eu de cind am inceput sa urmez asta in 3 zile am slabit cu 1, 5 kg happy
Bafta :*

| Carrtof a răspuns:

Profita de vremea frumoasa si mergi la alergat in parc, incearca abdomene, genoflexiuni si mergi cat mai mult pe jos. Iar de cele 3 mese principale si gustarile dintre acestea cred ca stii deja.

| HubbaBubbaEmm a răspuns:

Incepe prin a renunta la alimentele grase, la dulciuri, la sucuri stii tu... Incepe sa bei minim 2 l de apa pe zi, un sfat bea un pahar de apa imediat cum te trezesti fara sa mananci ceva sau sa bei cafeaua, inainte de masa cu 30 de minute bea apa, si dupa masa ai grija sa bei tot peste 30 de minute, mesteca incet sa eviti balonarea. Incearca exercitii de pe net, alergat. Bafta :*

| Anamaria1007 a răspuns:

Nu trebuie sa te abtii de la mancare..infometarea nu da roade sad trebuie sa ai vreo 6 mese pe zi din care 3 mese principale si 3 gustari(fructe sau legume&iaurt) poti sa faci seara..sau dimineata, cand ai timp niste exercitii esentiale.principale.De exemplu:abdomene, genufleziuni, fandari, exercitii cu gantera si multe altele. poti cauta pentru abdomen programul pentru abdomen plat, combina cateva exercitii de acolo.Nu te forta din prima zi, trebuie sa cresti ritmul si nr exercitiilor pe zi ce trece. Si bea muulta apa, ajuta! sper ca ti-am fost de ajutor! big hug :*