| Furcila_Adriana_1999 a întrebat:

De o luna mi-am facut un amic pe nume Iulian,sta in Italia si vine in vacanta doarvara,intr-o seara eu, Iulian si inca 2 prieteni(o fata si un baiat) ne-am jucat Adevar sau provocare pe saruturi...cand l-am sarutat pe obraz am simtit ceva ce n-am mai simtit, iar acea fata este indragostita de el si sunt c-am apropiati desi el a zis ca nu o place.Ce ar trebui sa fac?

7 răspunsuri:
| Me01 a răspuns:

Buna. Daca el a spus ca nu o place asta înseamnă ca e posibil sa te placa pe tine si e putin timid să-ti spună, ii poti spune ce simti si ca i-l placi si poate o sa iasă ceva frumos între voi.
O zi frumoasa

| Floricikmov a răspuns:

Daca te aventurezi vei avea de suferit mai tarziu pentru ca el va pleca si iti va fi dor de el. Poate uni cred in relatiile la distanta dar eu nu prea am incredere decat 20%. Bine ca fiecare are parerea lui si o sustine. Dorul este ce-a mai grea boala pot sa spun. Sper ca ti-am fost de ajutor. O zi frumoasa.

| Furcila_Adriana_1999 explică (pentru Floricikmov):

Mersi mult, o zi frumoasa iti doresc si eu!

Răspuns utilizator avertizat
| kosmy12 a răspuns:

Te sfatuiesc sa ii spui ceea ce simti fara sa te ascunzi pentru ca la un moment dat el va fi cu acea fata iar tu vei suferi. Bafta. Funda.