| AnnAnne a întrebat:

De o saptamana imi place de noul meu coleg de clasa(a 9-a), dar am aflat(cu toate ca din surse nesigure, cred ca asa e) ca place alta fata, colega cu noi. Ea nu il place, isi bate joc de el ca vine de la tara. Ce ar trebui sa fac? Sa renunt la el? Asta as face acum...

Răspuns Câştigător
| nesuferit a răspuns:

Eu zic sa nu renunti. Spune-i ca-ti place de el, fara sa bati apropouri sau sa ocolesti subiectu sa pari disperata. Nai de unde sa stii poate e timid, si ii este rusine sa aratae ce simte pentru tine.

Mult succes si tine-ne la curent smug