| nix a întrebat:

De o vereme cand intru in baie vad ceva cutie albastruie, din plastic si inauntru sunt niste chestii ambalate in roz. Mi frica ca maicamea ii gravida, cum fac sa aflu? Si ce sunt chestiile alea? Mi-o mai zis sa nu pun mana pe cutia aia... de ce?

Răspuns Câştigător
| M.madallina a răspuns:

Tampoanele de la always sunt ambalate in roz si au cutie albastra

7 răspunsuri:
| adsfsf a răspuns:

Poate ca's tampoane, lol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cutia aceea cu chestii ambalate roz poate fi un suport special (am văzut la Discreet), iar ce vezi tu roz acolo, pot fi nişte "chestii" care se numesc absorbante. Probabil mama ta trece printr. o perioadă absolut normală pentru ea, ca femeie. Nu ai de ce să. ţi faci griji, nu e gravidă. :-))

Janina
| Janina a răspuns:

laughing e pe stop femeia laughing

| alecs871 a răspuns:

rolling on the floor looool

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Posibil sa fie absorbante zilnice.

| nix explică:

multumesc, ati fost de foarte mare ajutor, mi-o fost o foame trollica in proportii falnice!

| delutza13 a răspuns:

Doamne mare este gradina ta(...) rolling on the floor