| Crystallll a întrebat:

De obicei când spui unui băiat ca ii placi.El ar trebui sa spună dacă el te place sau nu, nu?

3 răspunsuri:
| Guriuc a răspuns:

De obice daca te place ar trebui sa iti spuna doar daca te aflii intr-un loc nepublic. Dar daca baiatul nu te place o sa se poarte urât cu tine sau mai rar o sa-ti spuna ca nu te place. Sper ca te-am ajutat.

| iorgaofficial a răspuns:

Depinde Acum de el. dacă tu îl placi da-i și tu semne ca îl placi și intr-un final îți va Răspunde cu aceeași chestie dacă te place succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unii sunt nesimtiti si indiferenti si o sa se poarte urat cu tine, fara sa iti raspunda, iar altii nu vor raspunde pentru ca nici ei nu stiu sigur ce simt. Oricum, daca e serios si ii pasa de tine un baiat iti va raspunde chiar daca raspunsul este negativ. Sper ca te-am ajutat!