| BiaSiAtat a întrebat:

De Revelion o prietena doarme la mine.In afara de dansat ce mai stiti pentru distractie maxima?

Răspuns Câştigător
| Tweetymrrr a răspuns:

-Sa va machiatithinking
-Descarcati un film sa va uitati la elhappy
-Faceti farse pe telefon devil
-Vorbiti pe mass, va faceti un id nou si faceti glume pe seama cui vretihee hee
-Va amuzati citind categoria"Dragoste si sex"
-Spuneti povesti de groaza
-Twister
-Adevar si provocare
-Ce-ai face daca

4 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Exista o multime de jocuri care se pot juca la acest gen de petrecere si o serie de activitati care sa distreze pe toata lumea. Fie alegi jocurile pentru invitatele tale: dame, scrabble, yahtzee, remi, etc, fie impletiti bratari, modelati bijuterii sau faceti alte activitati de creatie. Daca aceste activitati nu iti par atragatoare, atunci sigur o sa-ti placa ideea vizionarii unui film. Pentru senzatii tari, alege un film de groaza, pentru a rade in hohote, alege o comedie sau pentru a visa la Fat-Frumos, o comedie romantica.

O alta activitate care le-ar putea face placere prietenelor tale, dar indicata doar daca ele raman la tine peste noapte, este o sesiune de makeover. Cere-le sa-si aduca produsele cosmetice, periile de par si ondulatoarele si pregatiti-va sa va rasfatati ca la salon. Pentru ca distractia sa fie completa, dupa ce transformarile sunt complete, o sesiune foto e tot ce mai ramane pentru ca aceasta petrecere sa fie o amintire frumoasa si amuzanta.

Evident, nici o intalnire intre prietene nu este lipsita de barfe si carcoteli, asa ca nici petrecerea in pijamale n-ar trebui sa faca exceptie. Adevar sau provocare e unul dintre cele mai populare jocuri la asemenea intalniri si confesiunile abunda odata ce intrebarile sunt puse.

| CudiDaKid a răspuns:

Chemati baieti!smug

| anonima000000 a răspuns:

Eu cu prietena mea ne uitam pe youtube la fenomene strani sti dinalea cu fantone, demoni care ii posedeaza niste oameni povestesc despre intamplarile loriar ei fac reconstituire cu actori astea au mai fost aratate pe discavery noaptea tarzaiu nu stiu daca sunt reale dar sunt infricosatoare de ex : fenomene strani discovery mansarda partea 1, dupa 2 pana la 6 au 6 parti fiecare fundita please! happy

| lumi_1141 a răspuns:

Sa va uitati la un film de groaza si sa mancati floricele