| anonim_4396 a întrebat:

De sarbatori prietenul meu mi-a facut cadou un iPad insa... l-a comandat de pe net. A fost adus cu ajutorul curierului iar cand l`am deschis am constatat ca are ecranul spart. Merge totul la el in afara de touchscreen... Cei de la firma care a livrat coletul spun ca nu e vina lor si nu stiu unde trebuie sa-l duc la reparat sad Imi poate spune cineva un service sau unde pot gasi ecran pentru iPad? sad

Răspuns Câştigător
| iulian13 a răspuns:

Sall...ai aici un site care zice ca schimba si touchscreenu`... poate ti-e de ajutor :| : http://bucharestcity.olx.ro/......-114016291 Succes!

1 răspuns:
| Cherry56 a răspuns:

Io zic sa te mai certi ca aia de la firma pentru ca sunt incompeteti sau amenintai paia de la curierat ca o sa ii dai in judecata pentru ca cred ca costa ff mult mai un ecran dala si mai bine iti kmperi unu now