| UnSimpluGand a întrebat:

De unde as putea descarca muzica foarte repede?

Trebuie sa descark in jur de 50 melodiii pana maineeee

Răspuns Câştigător
| SMaricel a răspuns:

Incearca aici http://www.thepiratebay.com
daca nu cauta pe net fisierulmeu.ro

2 răspunsuri:
| Lullu21 a răspuns:

Www.zvukoff.ru
www.zaycev.ru
sunt in limba rusa dar sper ca te vei descurca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io iti recomand cateva site-uri pentru mobil pentru ca is simple(deci se incarca ff repede) si au melodii cu dimensiuni mici( pana in 4 mb); deci le dai repede jos;
Site: www.wapistan.info
wapdam.com
wapfever.com
singhboy.com
wapking.com
wapdelmy(aici gasesti toate site-urile pentru mobil cu muzica; care merg si pe pc)
dintre toate wapistan mere cel mai bine(dai la ful mp3s>search>unlimited sau limited)(aiici gasesti o groaza de melodii si de remixuri ale lor)
vezi ca unele nau www; au wap; scrie pe net wapistan sau alta adresa ca sa o gasesti pe cea corecta;
eu de aici imi dau jos muzica;
funda?