| BillK1 a întrebat:

De unde imi dau seama cand o persoana minte dar nu rade sau alte chestii?

Ofer funda!love struck

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Lucrul acesta se poate descoperi foarte uşor/Priveşte fix în ochi persoana ce îţi vorbeşte/Dacă se bâlbâie, atunci te minte/Se pierde în privirea ta

1 răspuns:
| Spark10 a răspuns:

Pai ar fi niste semne : clipeste des, are tendinta de a se uita in jos, se scarpina la nas, incearca sa schimbe subiectul fie prea repede fie da prea multe detalii (incercand sa spuna o poveste perfecta) etc happy