| On3St4r a întrebat:

De unde pot descărca episoadele din Sulleyman Magnificul?

4 răspunsuri:
| Scumpilicii a răspuns:

Nu poti descarca episoadele laughing. Decat sa te uiti online, dar nu cred ca gasesti cu tot cu traducere. Daca vrei sa te uiti, urmareste serialul... luni si marti de la 20:30.

| On3St4r explică (pentru Scumpilicii):

Chiar nu e amuzant. Și știam și eu că sunt online, cât de greu să fie să cauți pe google, este și cu traducere, dar eu să le descarc aveam nevoie, cum vezi și în întrebare. Mersi oricum.

| Zuzy99 a răspuns:

Nu stiu unde le poti descarca dar stiu unde le poti vedea :http://orice2012.blogspot.ro/......irii.html. Pe site-ul me.and.you

| On3St4r explică (pentru Zuzy99):

Și eu știam asta. Adică cât de greu să fie să cauți pe Google. Mersi oricum.