| Ellyna98 a întrebat:

De unde pot downlanda jocul ala de carti: Solitar? Dau funditawinkinghappy

Răspuns Câştigător
| Pyssaa a răspuns:

Http://www.google.ro/......Http?/url

eu de aici l-am downlandat;)
succesc si tie
funda?

8 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai la inceput il poti avea in bara de Start-Accesorii-Jocuri(Games).
Sau l-ai putea downloada de aici :http://download.chip.eu/ro/Free-Solitaire-5.0_39506.html

| PurePoison a răspuns:

Poi uite totate calculatoarele au jocul in ele, trebuie sa intri la START, Toate Programele(All Programs)jos, si o sa-ti apara mai multe categorii si dai la Jocuri(Games) si aglegi :Spider Solitairewinking

| CorynutzaBeibi a răspuns:

Se numeste Solitaire happy
Nu mai trebuie sa il downloadezi, il ai deja n pc.
Start- All Programs- Games - Solitairewinking

| Pampam1 a răspuns:

In mod normal solitare il are toata lumea in pc! Incearca la start acolo si dai pe games!
Succes:*
fundita?:X

| agent003 a răspuns:

Pai jocul Solitair trebuie sa fie in jocurile de la windows intra in meniul start si in games

| Akira a răspuns:

Il ai in PC
Start->All Programs->Accesories->Games