| onutzaskumpik a întrebat:

De unde pot downloada gratis melodia Live While We're Young de la One Direction, dar cea care a aparut acum 2 zile?

Răspuns Câştigător
| DyannaDya a răspuns:

Intrii pe youtube la piesa de la 1D si copiezi linkul de la piesa (www.youtube.com/...) si dupa intri pe acest site: http://www.flvto.com/ si unde scrie Enter Media sau ceva de genu' dai paste la linkul de pe youtube si dai convert. Asa downloadezi exact melodia pe care o vrei si are si putini MB.Eu asa downloadez melodiile pe care le vreau. Sper ca te-am ajutat! :*

1 răspuns: