| Pisiii :x a întrebat:

De unde pot downloada ksm-best friend forever? am cautato pe toate siteurile pe care le stiu... o are cineva? poate sa-mi da cineva un link sua un id prin care sa-mi trimita aceasta melodia?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

intra pe youtube copiaza url-ul de la mel aici http://www.video2mp3.net/ si astepti sa se converteasca

dupa ce e gata download;)

Succes!

1 răspuns:
| .::CyBeR::. a răspuns:

Descarca mai intai limewire, este un program de descarcat, de preferinta ia versiunea 3, cu acel program poti descaca aproape orice mel.