| RoooneyThePuf a întrebat:

De unde pot downloada yahoo mesenger multi mess pentru varianta de 10 mes. Funda pentru. cel mai bun raspuns

6 răspunsuri:
| Drauzy a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......e-net-dar/

aici ai un tutorial in care poti sa iti faci multi mess fara sa copii nimica in calculator.
merge garantat 100%.

| Drauzy a răspuns:

1... start - run (aici in chenarul asta scrietzi regedit)
2... va apar 5 fisiere... dati un click pe fisierul nr 2 sau HKEY_CURRENT_USER -> Software ->Yahoo -> Pager -> Test
3... ati dat un click pe test acum in dreapta aveti un chenar alb cu un document pe care scrie Default... dati click dreapta in spatziul alb si creatzi un document New DWORD VALUE
4... denumitzi fisierul cu numele Plural
5... intratzi in document iar la value data punetzi o valoare mai mare de 1...
6... acum puteti deschide de cate ori vreti yahoo messenger... have a nice day and fun tongue happy

am trecut inca o data pasii care trebuie urmati. incercati si nu o sa va para rau. sigur fara sa copii nimica de pe internet si fara sa te expui riscului de a copia un virus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma jur ca am incercat tot si nu merge sa downaldezstraight face
habar nu stiu ce are!