| AeeD a întrebat:

De unde pot inchiria cat se poate de repede costum de araboaica? Credeti ca la teatru as gasi? Chestia e ca vreau unul asa lung, cum ies ele imbracate pe strada, nu costum pentru dans. Ajutor pls... FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| eueu1212 a răspuns:

Buna! Eu sunt araboaica dar nu port din astea! Si nu poti inchiria de undeva trebuie sa te duci la croitor sa iti faca e simplu! Uite aici o poza http://www.cinefan.ro/....../stiri.php e ca in poza doar ca negru tot pana jos si unele poarta si pe toata fata sau unele sa li se vada doar ochii! Daca ai intrebari imi trimiti mesaj pe priv! funda?;;)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta doua batice negre punetile pe fata si un halat negru simplu si usor