| BiaLoredana a întrebat:

de unde pot lua perole id-uri de la lady popular?

5 răspunsuri:
| cinevaaaaa a răspuns:

Dar fa-ti cont draga!

| BiaLoredana explică:

Va rog frumos sa imi spuneti

| AlynnaCrysstynna285 a răspuns:

Le poti lua de pe konturi.lady popular

| Elzzy a răspuns:

Le poti lua de pe konturi-lady popular dar nu sunt toate reale si unele de obicei sunt loate si schimbatel parolele deci nu-ti recomand pentru ca incerci degeaba mai bine iti faci tu cont si te joci numai tu pe el pentru ca nu este greu dar daca nu sti sau ai vreo nelamurire poti sa ma intrebi si te voi ajuta cu placere happy

| Elzzy a răspuns:

Sau daca vrei pot sati fa eu si sa til dau, iar tu sati schimbi parola si daca nu sti cum sa ti-o schimbi iti spun eu