| Momo_4574 a întrebat:

De unde pot lua programul de descarcat muzica de pe Trilulilu? Multumesc.

10 răspunsuri:
| Elena97M a răspuns:

Am eu un program foarte simplu de descarcat muzica si videoclipuri de pe trilulilu dar il am de mai mult timp si nu mai stiu de pe ce site l`am luat.

Dar poti folosi ceva online daca vrei :d : http://trilulilu-download.info/

| Micheline a răspuns:

Da-mi id-ul tau si ti-l trimit euhappy

| RUMBURAK a răspuns:

Get media.info

| lavynika a răspuns:

Eu le descrc cu orbit.este cel mai simplu de folosit.
Ai aici un link:
http://download.kappa.ro/action__file/id__5957
Sper ca te-am ajutat.

| mhg a răspuns:

Www.mfws.ro -> cauti in lista trilulilu downloader si gata, pui linkul de la piesa dorita si ai descarcat-o.

Sper ca ti-am fost de ajutor!

| jrjrjeee a răspuns:

Poti scrie pe goole : "trilu downloader" si il vei gasi 100%. Daca nu baga id yo_vladutz_zzz si ti-l dau eu.

| rayra a răspuns:

Program de pe tr? il am eu happy cum fac sa til dau?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Strong frate

| SilvyanO a răspuns:

Http://Trilu-Downloader.ro este cel mai bun si cel mai rapid site. Il recomand.