| Narsha a întrebat:

De unde pot lua un set de margele pentru confectionat bratari cu tot cu elstic sau ma rog pe care se pot face bratari coliere, din genul pentru fete, un site de unde sa fie ieftin va rog eu mult, dau fundita si vreau cat mai multe raspunsuri si site-uri!

Răspuns Câştigător
| MikyMi a răspuns:

Cauta in orasul tau la un magazin unde au materiale si tot felul din astea de croitorie: nasturi, fermoare, ace si tot asa acolo trebuie sa gasesti si nu sunt scumpe...io stiu cateva astfel de magazine dar nu stiu de unde esti.

4 răspunsuri:
| Black_Cherry a răspuns:

Poti lua din orice magazin de jucarii tongue sau din metro, selgrod etc

| laura909 a răspuns:

Ia margele de la d-toys.sunt 10 lei!

| sweetale12 a răspuns:

In general din supermarketuri... de ex: Cora, Metro, Carrefour, acum depinde ce supermarketuri ai in orasul tau happy

| Яùxsi a răspuns:

Din carrefour mi le-am luat eu big grin