| Francoandrei a întrebat:

De unde pot sa iau S0b? fara virusi si sa mearga si as dori sa-mi spuneti si cum sa-l folosesc! funda pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Sclipiciosu a răspuns:

Deci in primul rand iti spun cum functioneaza dar de fapt iti dau un link pentru youtube la mesaje o sa il primesti deoarece aici nu mai putem scrie linkuriwinking Funda pe ce-ti raspund!

1 răspuns:
| Sclipiciosu a răspuns:

Off nu pot sa-ti scriu mesaj intra pe youtube si scrie S0beit si dai pe primul merge perfect la mine linkul de download e in descriptie sub videowinking