| anonim_4396 a întrebat:

De unde pot sa imi cumpar si eu un jurnal, ma refer la jurnale de-alea dragute si pufoase, stiu ca e o intrebare banala dar imi da si mie cineva un site sau sa imi spuna un magazin va rog, dau fundita :d?

Răspuns Câştigător
| KatherineSparks a răspuns:

Eu mi-am facut jurnalul (:
In rest, am vazut la magazinul Carturesti, din Iulius Mall [nu stiu daca in toate orasele este Iulius Mall; Eu sunt din Iasi].

3 răspunsuri:
| Wanderer a răspuns:

In diverta.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In piata. Sunt foarte dragute, ai putea opta pentru ceva cu cheitawinking.
Mai gasesti in Real.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cora