| мαddยtรรα a întrebat:

De unde pot sa invat cum sa stau cat mai artistic, si cat mai frumos in pozee?hee hee. vreau poze artistice.happy
vreau poziitii puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Cherry a răspuns:

Nu trebuia sa zicem noi o pozitie. pozitia' vine de la sine,de la placerea cu care faci, daca te simti increzatoare in tine sau nu, de la persoana care iti face poze.Sunt unele trucuri,eu de ex imi plac pozele in care stau mai evident pe partea stanga, si urasc pozele cu blitz, bliztul accentueaza trasaturile deci ci [impuritatile fetei etc] funda?:X:X

3 răspunsuri:
| TeIubesccc a răspuns:

Ce intrebaree. Fii tu si relaxata.

| Răspuns_9097 a răspuns:

Site-ul asta http://weheartit.com/ are numai poze artistice;) Eu mă inspir de aici :);) Sper să te fi ajutat :)

| SpeciMen a răspuns:

Stai capra happy