| Catalion a întrebat:

De unde sa fac si eu rost de steam gratis ca sa-mi mearga jocurile online care necesita steam? Eu am gasit cateva dar habar nu am daca e gratuit ca am auzit ca trebuie sa cumperi licenta ca sa-ti mearga steam, dar nu stiu sigur.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steam-ul il poti crack-ui dar am sa revin cu un tut despre asta pe www.mirceabondar.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista steam gratis. E o prostie. Cineva a spus asta si s-a luat tot neamu dupa el. NU EXISTA STEAM GRATIS!