| anonim_4396 a întrebat:

De unde se pot cumapra costume de sirene h2o? love struck

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Nu poti. Mergi la o croitoreasa sa iti faca. Dar nu e cam incomod sa mergi in coada?

| DouaPuncteD a răspuns:

Nu stiu mai exact. dar iti sp ceva.sunt scumpe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E incomod si nu e confortabil sa mergi in coada

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu spuneti-mi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Din magazine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt foarte scumpe cauta pe net costumele sirenelor si ai sa vezi acollo munk adevarata km trebuie sa stai sa pui fiecare 'solz' st ff scumpewinking daca vr contacteaza la id fetitza_brunetzica09

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I dont know... but is beautifull for kids! bye bye! kiss!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu caut un costum de sirena, dar in care sa pot si innota, pana la urma am de gand sa merg la un croitor, si uite cateva sfaturi:costumul trebuie sa fie stramt(daca doresti sa si innoti, mai larg), el se poate face din orice material, iar apoi vei agata paiete de anumite culori, la final, cele doua bucle bor avea un condur dat dintr-o sarma foarte groasa, iar apoi fiind terminata prin invasarea unei panze. e usor pentru mana de croitor, nu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ns dar mi-as dori si eu unul

| dragutzyka29 a răspuns:

De la carrefour
in iarna aveau
mai incearca

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alea nu estista aia voi faceti prosttiii si hanicapatiii petelevizor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-as dori si eu unul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu vreau si imi caut de mult dar sunt numai in tari straine am rugat-o pe mama sa-mi faca una, a esit ceva dar nu e tare tare faina!cryingcryingcryingsadsadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sper sa-mi faca si mie una dar daca nu de unde pot lua asa ceva stie candva vreun magazin din suceava?