| blaby a întrebat:

De unde stiu daca fostul prieten ma mai iubeste sau mai tine la mine? m-am despartit de el de vreo 4-5 luni dintr-o prostie dar mi-am dat seama ca inca mai tin la el raspundeti va roooooog...

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Pur si simplu il intrebi. Direct, fara introduceri inutile.Ai avantaj factorul surprizahee hee

| costyvas a răspuns:

Buna. Cred ca cel mai bine ar fi sa il suni si sa il intrebi daca are "timp" sa stati de vorba la o cafea/suc/apa/bere... happy. Daca accepta, inseamna ca inca mai doreste ceva de la tine - insa trebuie sa vezi si ce( e posibil sa fie doar sex). Esential este insa sa te intalnesti cu el si sa discutati - de la ceva banal, discutia TREBUIE sa ajunga la punctul in care tu expui subtil un anume dor de el happy. Ai grija sa nu fie prea evident! Multa bafta, Costi!