| JustSimple a întrebat:

De unde va luati horoscopul?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu are rost sa crezi in minciunile alea caci viata ti-o faci cu mintea, asa cum gandesti asa va fi.

| Tweetymrrr a răspuns:

Sincer, eu nu'mi citesc horoscopul decât din an în paşte, la prosteală. Tu îl poţi găsi pe net, în reviste ca şi Femeia sau Bravo girl, sau la tembelizor, pe b1.
Succes!

| thegatekeeper a răspuns:

De pe acvaria.com. Am incercat o multime de site-uri cu horoscop pana sa gasesc unul care sa-mi se potriveasca, iar horoscopul de pe acesta mi se potriveste aproape mereu happy.

| Fabulous a răspuns:

Horoscop Urania e cel mai bun