| Dawniix a întrebat:

De ziu prietenei mele stiu ce cadou sa ii fac dar vreau sa ii mai iau si un urs de plus urias... ce credeti se potriveste? mie mi-se pare f dragut

2 răspunsuri:
| MyEssence a răspuns:

Eu zic că e drăguţ, dar poate că pentru ea chiar şi gestul contează foarte mult..Deci şi o mică atenţie(un buchet de flori) este bună. >big grin

| Samurah a răspuns:

Salut,in legatura cu ursul ca un cadou pentru fete este ok.Conteaza cat de mult o cunosti, ce stii tu ca ii place cel mai mult...Stiu fete care vor doar o floare, altele care vor farduri si nu mai stiu ce...Conteaza numai stilul si placerile ei! Funda?:X