| Coookiee a întrebat:

Dece intrebariile TPU nu apar repedesad?

Răspuns Câştigător
| Candy_8357 a răspuns:

Pentru ca tu dai impreuna cu vreo 20 de utilizatori

5 răspunsuri:
| LostInDreams a răspuns:

Sunt multi utilizatori, multe intrebari, multe raspunsuri.Sistemele se blocheaza din aceasta cauza. E ca si cum deschizi multe ferestre de net, pc-ul se mai blocheaza si nici tu nu poti sa faci fata la toate(tu in general nu neaparat persoana ta). Din cauza ca sunt multi utilizatori.Cand tu pui o intrebare, probabil ca mai pun alti 10(sa zicem) utilizatori una, sau alti 50 raspund...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca nu meriti sa te uiti la ele imediat.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Pentru ca esti noua pe site si administratia iti verifica intai postarile, pana vede in ce apa te scalzi!

| 009 a răspuns:

Find multi utilizatori se mai blocheaza, tu pui o intrebare impreuna cu alti 20 de utilizatori, alte 25 de persoane raspunda la o intrebare

tu cate poti sa faci cu cele 2 maine ala tale?

| Coookiee explică:

Scuze nu ma vrut sa iti dau tie fundita candy am vrut sa ii dau la °º•♥ღ ScReAmInXX:. M@rryTH°º•♥ღ