| Alëxąndŕą a întrebat:

Dece nu pot scrie corect al calculator si pe foaie da?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Te grabesti.Si este altfel de scris! Dar cred ca multa lume face greseli de tipar la calculator, dar poti sa le corectezi! Eu una fac!

5 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Pentru ca nu stii sa scrii happy La pc sunt taste, iar cand te grabesti nu apesi unde trebuie.pe foaie ai pixul si scrii cu mana.desi si pe foaie gresesti

| Alëxąndŕą explică:

Hello nu am FB la romana degeaba la romana dar cand este vorba de pc offffffffff

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Văd că dai în gropi şi aici.

"Hello nu am FB la română degeaba la română dar cand este vorba de pc offffffffff."

Câţi ani ai? Dacă e FB înseamnă că nu ai trecut de clasa a 4-a.

Răspunsul:

Fi atentă la limba română, la tine nu este vorba de taste ci de cuvinte.Nu eşti în stare să legi 2-3 cuvinte?

Lasă tu PC-ul şi mergi la citit.

| MadNNNeS a răspuns:

Eu cand eram de varsta ta nici nu aveam calculatorhee hee. Lasa calculatorul ca ai timp de el cand mai cresti.

| Alëxąndŕą explică:

Nu am stiut nu am inceput scoala