| Alëxąndŕą a întrebat:

Dece trebie sa faca dragoste mama si tata ii las 1 data pe luna credeti ca e prea mutl? ii inpiedic mereu nici nu trebie sa muncesc mult tata e la serviciu o luna in kuveit pe vas extrage pertrol acum intelegeti ca nu afc pe copoiul? deci credeti ca e prea mult eu ii las doar o data a da no sa ii las de cate ori vreau ei in ruptul capului si nu nu am asistat la asa ceva dar de obicei plec sambata la o prietena sa dorm atunci ii las credeti ca si au dat seama?

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Si daca fac oamenii sex care e problema? Nu vrei un fratior si tu? Sau o surioara? Lasa oamenii sa se bucure de "darul" acesta. Daca nu acum cand naibii? La batranete oricum nu mai merge treabaoh go on

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Eşti un copil care nu are ce face şi asta zic la modul cel mai sincer. De ce te-ar interesa aşa ceva? Du-te la un psiholog. Baftă!

| Libelle a răspuns:

Da da si crezi tu ca numai atunci o fac ei? poti sa faci oriunde.se duce mama la tata la birou si gata.

| Emena a răspuns:

Lol straight face care e treaba ta cu ceea ce fac parintii tai? lasa-i mai fata in pace. sa faca ce vor ei. am mai auzit. o si pe asta rolling eyes

| Firefly a răspuns:

Iti dai seama ca parintii tai fac sex cand au chef, de cate ori au chef?
Tu nu stii ce cand si cum fac ei.Esti atat de limitata mintal incat sa iti inchipui ca lor le pasa de tine si de obsesia ta pentru sex?
Lasa, maine, poimaine o sa iti castigi painea pe centura.

| Anonima307 a răspuns:

Ce intrebare retardata straight face tu esti batuta in cap? lasa-i in pace sa se cotaie de cate ori vor oamenii laughing cum spunea cineva mai sus: s-au inversat rolurile? in loc sa te preocupe treaba asta ar trebui sa pui mana pe cartea de romanawinking

| Derye a răspuns:

E destul de putin. De ce nu i'ai lasa sa faca dragoste? In definitiv, daca ei nu faceam dragoste, tu nu existaaai, duuh!

| RUMBURAK a răspuns:

Da tu crezi ca ei asteapta sa le dai tu voie sau timp.contrar pareri tale nu e ca zugravitul sa dureze zile intregi.pana te-ai dus tu la paine ei deja si-au facut treaba. dar nu ar trebui sa ai preocupari din astea.

| aliyna a răspuns:

Sau inversat cumva rolurile si noi, parintii, nu am aflat?

| micurutza2005 a răspuns:

Aceste lucruri nu ar trebui sa te preocupe pe tine in primul rand apoi a face dragoste e ceva normal si trebuie sa se intample intr-un culpu altfel relatia lor se va raci distanta va duce la alte preocupari si se poate destrama o casnicie din aceasta prostioara (vrei sa i vezi nefericiti si despartiti?)apoi sexul are rolul sau in viata femeilor si a barbatilor, regleaza anumiti hormoni, reduce stresul, activeaza hormonul fericirii care da relaxare organismului si o stare de bine, regleaza anumiti hormoni care pot duce la cancer de san poate, reduce insomniile e ceva ce trebuie sa se intample intr-un ritm mai echilibrat nu asa sex o data pe luna cum zici tu, la varsta lor ar fi probabil corect cam de 3ori pe saptamana pentru ca organismul lor sa functioneze normal din toate punctele de vedere sa zic asa ca altfel apar dereglari hormonale in timp mai ales la femei si barbatii trebuie sa descarce energia hormonala spermatozoizii trebuie pusi la treaba ca altfel se trezeste cu probleme de testicole, prostata mai tarziu si nu stie de unde i se trage barbatului aceste probleme sunt multe dar tu nu le intelegi inca esti mica pentru toate astea poate nici acum nu m-ai inteles prea multe cate ti-am explicat dar un lucru trebuie sa stii lasa asta in treaba lor nu i stresa cu prezenta ta sacaitoare au si ei nevoie de intimitate de viata lor de cuplu personala in care sa nu se bage nimeni mai ales tu, apoi si asa se intalnesc rar lasa-i sa se bucure unul de altul si sa se iubeasca pana mai pot ca vine vremea cand tati nu o sa mai fie asa tanar si nu o sa mai faca fata situatiei etc.ar trebui sa intelegi ca au nevoie de intimitate daca te consideri o fetita mare si desteapta si sa iti vezi de treburile tale de la varsta ta si sa i lasi si pe ei mai mult singuri okhappy

| DanMp3 a răspuns:

Daca erai copilu meu si imi ziceai asa ceva. te bateam numai in cap

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta nu asa se face un copil trebuie sa sefuta