| anonym2076 a întrebat:

Dece voi fetele doriti mereu sa va fie facut pe plac, prietenul vostru sa isi faca mereu timp pentru voi sa nu va greseasca cu nici-o vorba ca va suparati si cateodata incepeti sa plangeti si la cea mai mica greseala minora pe care a facut-o prietenul vostru...Dar voi sa aveti dreptu sa va suparati si ei nustraight face...voi sa ii controlati pe prietenii vostrii dar ei nu ca imediad strigati ca nu are incredere in voi.Voi nu va ganditi ca si noi baietii trebuie sa avem timpu nostru sa ne mai facem timp si pentru voi nu doar pentru voi.si in plus sunteti foarte geloase daca vedeti ca vorbeste cu o fata gata stati suparata pe el sau ii faceti direct scandal.astept raspunsurile vostre happy

3 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Stai,stai,stai!
Care voi fetele?
Poate majoritatea.Că eu nu-s genul.
Dacă tipa te enervează şi îţi creează probleme, ce mai aştepţi?

| teo6dia4c99 a răspuns:

Cine te-a dezamagit in halul asta?
Nu tote fetele fac asa, doar alea foarte fitoase, geloase si sclifosite. Intr-o relatie ambii parteneri trebuie sa se inteleaga, sa aiba ntredere unul in altul si sa se respecte. Daca o fata face asa inseamna ca nu te respecta si nu vrea sa accepte ca si tu esti om...
Dar pe de alta parte te poti gandi ca poate ea este foarte indragostita de tine si vrea sa fi perfect si numai al ei.

| Condurache_Andreea_1998 a răspuns:

Ok.eu sunt total opusa.sunt minora in orice caz, sunt la primul prieten si avem o relatie de 2 ani.un singur lucru stiu:ca as face orice pentru a ramane impreuna, as trece chiar si peste o infidelitate.singura data cand am plans in fata lui a fost cand am aflat de accidentul tatalui meu.niciodata nu l-am obligat sa nu vb cu fetele, sa nu plece in club fara mine sau sa se distreze cu grupul lui de prieteni.si ce daca eu nu pot veni cu el? am incredere deplina in el si nu ma simt in masura sa il banuiesc atata timp cat nu imi da motive :*voi baietii(unii dintre ei) sunteti niste persoane extraordinare care merita respectate si care merita libertate.asa sunte-ti voi happy cel mai bun prieten al meu este baiat.si ce e cu asta? cel putin el nu barfeste, nu spune nimanui secretele, etc. deci, probabil nu ti-ai gasit fata potrivita happy :* funda :X?