| Loola_9927 a întrebat:

Deci. ACUM: Sunt la o colega intr-un sat big grin Sa`mi zica cineva ce putem sa mai facem, ca deja ne-am plictisit laughing! Va rooog. urgent :*! Idei ca sa treaca plictiseala.mai aless ca vrem sa facem noaptea alba love struck >8-!

Răspuns Câştigător
| deea_5723 a răspuns:

M...eu cand imi petreceam noaptea la prietena mea, faceam o gramada de poze trasnite, sau povesteam, ne aminteam diverse intaplari in timp ce faceam clatite. "Agatam" baieti pe messenger, de pe ID-uri false big grin acum nu-mi mai amintesc.dar depinde si ce va place sa faceti...v-am pupat.have fun!

3 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Faceti farse la telefon, jucati carti, Goe face baie in tigaie, TOMAPAN, iesiti afara, uitati-va la un film de groaza/comedie/drama, ascultati muzica si dansati. cititi un articol pe net.big grin

| vάĝàвøήτ a răspuns:

Facetzi putin sport nu strika alergatzi faceti putin aerobic, e vara puteti sa mergeti sa inotatiwinking

| Loola_9927 explică:

Multzuuu :*!